בריאות נשים

העונג שבאהבה עצמית: חקירה של אוננות

העונג שבאהבה עצמית: חקירה של אוננות

אוננות היא אחת הפעילויות האנושיות הטבעיות והבריאות ביותר. ובכל זאת, רבים מאיתנו עדיין מתקשים למצוא נחמה בלענג את עצמנו. מיתולוגיות ודתות עתיקות ביקשו להפוך את המעשה הפשוט והמהנה הזה לכזה שהוא חטא או מביש. אבל במקום להתפלש באשמה, בואו נחשוב במקום זאת על המדע והכיף של כל זה.

עבור אנשים מכל המינים, אוננות היא דרך מצוינת לחקור את הגוף שלנו ולגלות מה נותן לנו הנאה. על ידי לקיחת הזמן ללמוד מה אנחנו אוהבים, אנחנו יכולים להיות בטוחים יותר ומודעים לצרכים המיניים האישיים שלנו ואת הרצונות. בין השאר, זו הסיבה שאוננות מומלצת בדרך כלל כצורה של טיפול עצמי.

התגמולים הפיזיים של אוננות ברורים. אוננות משחררת אנדורפינים, מגבירה את זרימת הדם בכל הגוף ואף יכולה להוביל לאורגזמה. זה מגביר גירוי מיני ומודעות, אשר בתורו יכול להוביל להבנה טובה יותר של הגוף שלך. אורגזמה גם מביאה להרפיה ויכולה לשמש כדרך יעילה להפחית את רמות הלחץ.

בנוסף ליתרונות הפיזיים, ישנם גם תגמולים פסיכולוגיים הנובעים מאוננות. ברמה הפיזית, אנדורפינים משתחררים אשר יוצרים תחושה של רגיעה והפגת מתחים. ברמה הרגשית, אוננות יכולה לספק הזדמנות להתבוננות עצמית ואהבה עצמית. זה יכול לעזור לבנות ביטחון עצמי ולגרום לנו להרגיש בנוח עם הגוף שלנו ואת עצמנו. במהלך האוננות, יש לנו הזדמנות לחקור את האינטימיות והגבולות שלנו, ולטפח הבנה עמוקה יותר של המיניות שלנו.

לבסוף, אוננות יכולה לעזור לנו לתקשר טוב יותר עם השותפים שלנו במהלך פעילות גופנית. על ידי היכרות עם הגוף שלנו, אנו יכולים לתקשר טוב יותר עם השותפים שלנו וליצור אווירה של אמון. אמון זה יכול להוביל לרווחה פיזית ורגשית טובה יותר, הבנה טובה יותר של הצרכים שלנו, וקשר עמוק יותר עם בני הזוג שלנו.

read more
אוננות היא צורה עוצמתית ומהנה של ביטוי עצמי ודרך נהדרת לחקור את גופנו וצרכינו. בעולם שבו אומרים לנו לעתים קרובות כל כך להסתיר את האני האמיתי שלנו ולבייש את התשוקות שלנו, זה משחרר לקחת את הזמן כדי להתמכר לאחת ההנאות הגדולות של החיים. אז, בפעם הבאה שאתה צריך הפסקה, למצוא מקום נוח ולתת לעצמך את ההנאה שמגיע לך.

גלו את תכשיט הים האדום: לחקור את העיר אילת, ישראל

ברוכים הבאים לאילת, העיר הדרומית ביותר בישראל, השוכנת לחוף הים האדום. הוא ידוע בצדק בשם תכשיט הים האדום, מתגאה קילומטרים…

גלו את תכשיט הים האדום: לחקור את העיר אילת, ישראל

"עיסוי אירוטי: ליהנות מחוויה אינטימית וחושנית" עיסוי אירוטי סקס ענק הוא סוג של טיפול עיסוי שנועד לגרום למצב של עוררות…

7 פנטזיות ארוטיות שיכולות להביא אותך לרמות חדשות של הנאה

כשחושבים על המונח "פנטזיות ארוטיות", אפשר לחשוב על תרחישים בסגנון "חמישים גוונים של אפור" שמתרחשים מחוץ לתחום האפשרויות. במקום זאת,…

7 פנטזיות ארוטיות שיכולות להביא אותך לרמות חדשות של הנאה