בריאות נשים

מהפכת הפורנוגרפיה

מהפכת הפורנוגרפיה

פורנוגרפיה, לעתים קרובות אנו פשוט אומרים פורנו, הוא מונח גג המשמש לתיאור חומר חזותי וקולי בעל אופי מיני מפורש. זוהי אחת מצורות הבידור הנפוצות ביותר בכל רחבי העולם, ועם טכנולוגיה כמו אינטרנט וסמארטפונים, היא נגישה יותר מאי פעם. אלו יכולים להיות מגזינים (דבר שפחות נפוץ היום) או סרטי פורנו הארד קור.

הפורנו הושפע מאוד מהאינטרנט 

מהפכת האינטרנט אפשרה לפורנו להיות זמין לכל דורש, ללא תשלום. אנשים יכולים למצוא כל סוג של פורנו שהם מחפשים באינטרנט, מחובבים ועד הפקטות מקצועיות, כמו גם מגוון אינסופי של קטגוריות. יתר על כן, אנשים עכשיו לא צריכים להסתמך על יצרני פורנו כדי להפוך אותו נגיש; אנשים יכולים כעת להרוויח כסף מפורנו בעצמם באמצעות פלטפורמות כמו Onlyfans. 

למעשה על פי הערכות שונות, עיקר השימוש ברשת האינטרנט הוא עבור תעשיית הסקס. לכאן נכנסת תעשיית הפורנו, אתרי נערות ליווי, צעצועי מין וגם אתרים העוסקים במידע מיני. 
יש מגוון רחב של נישות פורנוגרפיה. הנישות המיינסטרימיות יותר כמו סטרייטים, לסביות, הומואים ופורנו נייד מושכים כולם כמויות גדולות של צופים. עם זאת, יש כמה נישות פורנו לא קונבנציונליות יותר כמו פורנו מכונות, פורנו ואקום ופורנו שופכות.

תעשיית הפורנו כיום היא מגזר משגשג ורווחי ביותר. נתונים משנת 2017 מצביעים על כך שתעשיית הפורנו האמריקאית לבדה הייתה שווה יותר מ -10 מיליארד דולר, וברחבי העולם היו מעל 28.3 מיליארד ביקורים באתרים פורנוגרפיים באותה שנה. אין פלא שזה הפך לשוק כל כך רווחי עם הפער בין ההיצע והביקוש של פורנו הולך וגדל.

כאשר אתם רואים פורנו ומאוננים אתם מפנטזים על הנערות הסקסיות האלו ושואלים את עצמכם איפה יש נערות כאלו. אתם חושבים שנערות כאלו יש רק בחלומות. אבל מי שבילה עם נערות ליווי יודע שזה לא חלומות. בסוכנויות הליווי ניתן למצוא נערות בדיוק כמו בסרטי הפורנו, בכל צבע ובכל שפה. והן מזדיינות ממש כמו בפורנו. אתם יכולים להסתכל באתרים כמו https://www.nataliespanks.com/ שם תמצאו נערות שיגרמו לכל אחד להרגיש כמו שחקן פורנו. 

גלו את תכשיט הים האדום: לחקור את העיר אילת, ישראל

ברוכים הבאים לאילת, העיר הדרומית ביותר בישראל, השוכנת לחוף הים האדום. הוא ידוע בצדק בשם תכשיט הים האדום, מתגאה קילומטרים…

גלו את תכשיט הים האדום: לחקור את העיר אילת, ישראל

"עיסוי אירוטי: ליהנות מחוויה אינטימית וחושנית" עיסוי אירוטי סקס ענק הוא סוג של טיפול עיסוי שנועד לגרום למצב של עוררות…

7 פנטזיות ארוטיות שיכולות להביא אותך לרמות חדשות של הנאה

כשחושבים על המונח "פנטזיות ארוטיות", אפשר לחשוב על תרחישים בסגנון "חמישים גוונים של אפור" שמתרחשים מחוץ לתחום האפשרויות. במקום זאת,…

7 פנטזיות ארוטיות שיכולות להביא אותך לרמות חדשות של הנאה