בריאות נשים

מושקא נערת ליווי ערביה

מושקא נערת ליווי ערביה
מתי בפעם האחרונה דיברתם עם ערביה שעובדת בשירותי ליווי ? כנראה שאף פעם, אז עכשיו תוכלו לקרוא וידוי אמיתי של אחת כזו. היוש מאמי מה שלומך? שמי מושקא,מתגוררת ברמת הגולן וכאן אכתוב את הדרך שלי שמפרטת כיצד הפכתי ממזכירה בחברת אינטרנט לאישה נורמלית שמתפרנסת בתור נערת ליווי . מדובר בפרט אותו לא אמרתי לאף אחד ועכשיו אממש את זה איתך לראשונה בחיי. זה לא סיפור לוהט , לא תראה פה עניינים מחרמנים וכל זה. אם אתם מחפשים סיפורים ביזאריים, ניתן לבקר בכל הסיפורים פה או לצפות בנערות ליווי פה https://www.girlinthenorth.com/.
רצוי לציין ש לא דוחקים שום איש לעבוד בתחום כזה והאינפורמציה שלפניכם היא לבידורך .

אז ערביה בשירותי ליווי מרוויחה ארגזים

זה דבר פרסונלי שעברתי במהלך ה4 שנים האחרונות. החודש אחגוג עשרים ושמונה, אני עובדת כנערת ליווי בערך ארבעה שנה מגיל עשרים וארבע. עבודה בתור בחורה להזמנה כארבע שנים זה סביר זמן כנראה בשביל שיהיה ביכולתי לתאר לגולשים מה זה לעבוד בסוכנות ליווי בארץ הזו בצורה לא משוחדת בשוני מהפורטלים המוטים אשר מציגים את ענף שירותי הזנות כפעילות בזויה הצריכה לסור מעולמינו .
אני מניחה שהמטרה המהותית אשר עוררה אותי להסתלק בהקדם האפשרי מהתעסוקה הקודמת היא בעיקר אקונומית. בג'וב בדימוס שעבדתי בו הרווחתי 1913 שח שבועית .לקבל משכורת של 1913 ש"ח נטו לשבוע עבודה זה טיפונת כדי להתפרנס אחלה וברור שזה שום דבר על פני מזומנים בשירותי סקס שם אפשר לקבל 62124 שקל במשך חודש של היכרויות! אז נשים בכלל ועל אחד כמה וכמה נשים ערביות לא מרוויחות מי יודע מה בישראל ובעולם, ועכשיו אני מרוויחה טוב יותר ממרבית הגברים היהודים שמזמינים אותי לשעה או יותר … וסתם שתדעו, הגברים היהודים הצברים הם האנשים הכי ג'נטלמנים שיכולים להיות.

גלו את תכשיט הים האדום: לחקור את העיר אילת, ישראל

ברוכים הבאים לאילת, העיר הדרומית ביותר בישראל, השוכנת לחוף הים האדום. הוא ידוע בצדק בשם תכשיט הים האדום, מתגאה קילומטרים…

גלו את תכשיט הים האדום: לחקור את העיר אילת, ישראל

"עיסוי אירוטי: ליהנות מחוויה אינטימית וחושנית" עיסוי אירוטי סקס ענק הוא סוג של טיפול עיסוי שנועד לגרום למצב של עוררות…

7 פנטזיות ארוטיות שיכולות להביא אותך לרמות חדשות של הנאה

כשחושבים על המונח "פנטזיות ארוטיות", אפשר לחשוב על תרחישים בסגנון "חמישים גוונים של אפור" שמתרחשים מחוץ לתחום האפשרויות. במקום זאת,…

7 פנטזיות ארוטיות שיכולות להביא אותך לרמות חדשות של הנאה