בריאות נשים

נערות ליווי לגוף ולנפש

נערות ליווי לגוף ולנפש

קראו איך שמרתי על בריאות הנפש שלי וכמובן גם על הגוף בכך שהרווחתי הרבה הרבה יותר כסף … ברכות לכולם! איך אתם!? קוראים לי נטליה עשרים ותשע ואני רוצה לשתף את העלילה שלי שמתארת מדוע נהייתי ממזכירה בחברת ניקיון לבחורה פשוטה שמתפרנסת בשירותי ליווי . מדובר בדבר אותו לא אמרתי בכלל ובאתר זה אגולל זאת איתך בבלעדיות. זה לא יהיה סיפור פונוגרפי ולא תראה עכשיו סיפורי מין מעוררים במיוחד. בהנחה ואתם תרים אחר סיפור סקס, אתן מוזמנות לסקור את אוסף הסיפורים בעמוד הראשי.

חובה עלינו

חובתינו לרשום ש בפירוש לא מאיצים שום צעירה לעבוד בזה והכתבה בעמוד כאן הינה לבידור ולא יותר

את המקצועות הרגילים אני משאירה לאחרים

זהו חומר מציאותי שמלווה אותי בשנה האחרונות. הגיל שלי הוא עשרים ותשע ואני נערת ליווי שנה מהיותי בת עשרים ושמונה. עבודה כנערת ליווי במהלך זמן של 1 שנים זהו מעט זמן קרוב לוודאי יחסית למקצועות רגילים לדוגמא מזכירה בחברת ניקיון ולמרות הכול זה אין ספור זמן על מנת שיזדמן לי לתאר לגולשים איך זה לעבוד בשירותי מין בארץ הזו באופן מדוייק בהשוואה לסיקורים דמגוגים שמתארים את ענף נערות הליווי כפרנסה אסורה אשר נדרשת לחלוף באופן מיידי מהעולם .
הכוח הגדול שדחף אותי להחליף את הג'וב לפני שלי הוא בבסיסיות פיננסי. במשרה לפני זה שלי קיבלתי 9497 בחודש שהופקדו אליי לחשבון .לקבל משכורת של 9497 בעשירי לחודש זהו המון ייתכן בשביל לחיות טוב ולמרות זאת זה שום דבר לעומת רווח בתור נערת ליווי שם תוכלי לקבל 55952 שקלים בחודש בודד .אז מי אמר נערות ליווי ולא קיבל ?!

גלו את תכשיט הים האדום: לחקור את העיר אילת, ישראל

ברוכים הבאים לאילת, העיר הדרומית ביותר בישראל, השוכנת לחוף הים האדום. הוא ידוע בצדק בשם תכשיט הים האדום, מתגאה קילומטרים…

גלו את תכשיט הים האדום: לחקור את העיר אילת, ישראל

"עיסוי אירוטי: ליהנות מחוויה אינטימית וחושנית" עיסוי אירוטי סקס ענק הוא סוג של טיפול עיסוי שנועד לגרום למצב של עוררות…

7 פנטזיות ארוטיות שיכולות להביא אותך לרמות חדשות של הנאה

כשחושבים על המונח "פנטזיות ארוטיות", אפשר לחשוב על תרחישים בסגנון "חמישים גוונים של אפור" שמתרחשים מחוץ לתחום האפשרויות. במקום זאת,…

7 פנטזיות ארוטיות שיכולות להביא אותך לרמות חדשות של הנאה