בריאות נשים

פטישי מין קינקיים שמעולם לא ידעת על קיומם

פטישי מין קינקיים שמעולם לא ידעת על קיומם

סקס קינקי כבר מזמן בסביבה; כמה הערכות אומרות כי פטישים קיימים מאז ימי הרומאים הקדומים. בעוד שחלקם עשויים להיות מוכרים יותר מאחרים, פטישים הם חקירה של תשוקות והעדפות מיניות ויכולים להשתנות מאוד מאדם לאדם. באופן כללי, מדובר באימוץ תרחיש שיכול להביא לעוררות, הנאה והגשמה – הן נפשית והן פיזית.

ישנם מגוון של פטישים סקס שונים או סטיות שאולי שמעת עליהם. החל מ-BDSM, שבו אתם שולטים ושולטים בבן הזוג שלכם, ועד לדומיננטיות וכניעה, שיכולות לכלול משחקי תפקידים ופנטזיות נועזות. עם זאת, ישנם פטישים הרבה יותר מוזרים וקיצוניים שם בחוץ כי אתה לא יכול להיות מודע.

פטישים לרגליים נפוצים מאוד, כמו גם פטישים לטקס או עור. פטישים מעורפלים יותר כוללים חפצים כמו מגפיים, כפפות ואפילו כפתורים. ישנם אנשים רבים המתעוררים על ידי ריח וטעם של מאכלים מסוימים, ויש כאלה שמתעוררים על ידי בלונים ובועות.

אם אתה נועז, אתה יכול לנסות פטיש משחק תפקידים. זה כולל התחפשות בתחפושות ועיסוק בפעילויות מדומות כגון תיקון רכב בזמן בחדר השינה. עבור פטיש רפואי, אפשר להתחפש לאחות או לרופא ולבצע בדיקות וניתוחים.

אם אתה בעניין של לקחת סיכונים, אז משחק של פטיש מזל עשוי להיות בשבילך. מדובר במשחקים כמו חשפנות פוקר או רולטה רוסית הכרוכים במידה מסוימת של לקיחת סיכונים.

פטישים קיצוניים יותר כוללים ריהוט אנושי, הכולל הפיכת גופו של אדם לרהיט להנאת מישהו אחר, והחפצה, כאשר מתייחסים לגופו או לאיברי גופו של אדם כאל אובייקט, כגון שימוש כשולחן או שימוש לביצוע מעשים מיניים.

אם אתה רוצה לחקור פטישים, חשוב לכבד את הגבולות והגבולות של בן הזוג שלך. הקפד לדבר על כל פטיש ולדון בו מראש וודא שאתה שם את הבטיחות והרווחה במקום הראשון. חשוב לתקשר ולהבין עם מה כל הצדדים המעורבים מרגישים בנוח, כך שכולם נהנים.

פטישי מין קינקיים יכולים להוסיף תבלין וריגוש לכל מערכת יחסים ולספק דרך לחקור את המיניות בצורה בטוחה ומכבדת, על ידי הבנת הגבולות והגבולות של שני בני הזוג. תיהנו ותגלו מה מעניין אתכם, אבל תמיד הקפידו לעשות זאת בבטחה.

גלו את תכשיט הים האדום: לחקור את העיר אילת, ישראל

ברוכים הבאים לאילת, העיר הדרומית ביותר בישראל, השוכנת לחוף הים האדום. הוא ידוע בצדק בשם תכשיט הים האדום, מתגאה קילומטרים…

גלו את תכשיט הים האדום: לחקור את העיר אילת, ישראל

"עיסוי אירוטי: ליהנות מחוויה אינטימית וחושנית" עיסוי אירוטי סקס ענק הוא סוג של טיפול עיסוי שנועד לגרום למצב של עוררות…

7 פנטזיות ארוטיות שיכולות להביא אותך לרמות חדשות של הנאה

כשחושבים על המונח "פנטזיות ארוטיות", אפשר לחשוב על תרחישים בסגנון "חמישים גוונים של אפור" שמתרחשים מחוץ לתחום האפשרויות. במקום זאת,…

7 פנטזיות ארוטיות שיכולות להביא אותך לרמות חדשות של הנאה