בריאות נשים

6 פטישי מין שאתה צריך לדעת עליהם

6 פטישי מין שאתה צריך לדעת עליהם

כולנו שמענו על פטישים, אבל האם ידעתם שיש מאות – אולי אפילו אלפים – סוגים שונים של פטישים מיניים? להלן, נסתכל על שישה פטישי המין הנפוצים ביותר שכדאי לדעת עליהם:

מציצנות ואקסהיביציוניזם: מציצנות ואקסהיביציוניזם הם שני פטישים שונים העוסקים שניהם בצפייה ובהתבוננות. מציצנות מתייחסת לפעולה של צפייה בסתר במישהו אחר העוסק בפעילות מינית. אקסהיביציוניזם, לעומת זאת, הוא פעולה של עיסוק בפעילות מינית תוך כדי צפייה על ידי אדם אחר.
https://gde.co.il/

שעבוד/משמעת/סדיזם/מזוכיזם (BDSM): BDSM הוא פטיש פופולרי המשלב אלמנטים שונים כגון שעבוד (פעולת ריסון מישהו), משמעת (אכיפת כללים או גבולות), סדיזם (ההנאה הנובעת מגרימת כאב) ומזוכיזם (ההנאה מקבלת כאב).

פטיש כף הרגל: פטיש כף הרגל הוא אחד הפטישים הנפוצים ביותר שיש. אנשים עם פטיש לרגליים עשויים להיות מתעוררים על ידי הסתכלות, נגיעה, ליקוק, מציצה, או עיסוי כפות רגליים.

משחק תפקידים: משחק תפקידים הוא צורה פופולרית של BDSM שבו כל אחד מבני הזוג משחק תפקיד מסוים. תרחישי משחק תפקידים נפוצים יכולים לנוע בין אדון ומשרת, מורה ותלמיד בבית הספר, אחות ומטופל ועוד.

פטישיזם: למי שלא מכיר פטישיזם, זהו סוג של תשוקה מינית המתמקדת באובייקט או במצב מסוים. אנשים שיש להם פטישים עשויים להיות מגורה מינית על ידי חומרים מסוימים כגון עור, משי או לטקס, פעילויות ספציפיות כגון מכות או שעבוד, או חלקי גוף מסוימים כמו רגליים, ישבנים או שדיים.

פטישיזם יכול לכלול עוררות פיזית ופסיכולוגית כאחד, ולעתים קרובות יכול להיות חוויה אינטנסיבית מאוד עבור המעורבים.

מציצנות ואקסהיביציוניזם, BDSM, פטישים ברגל, משחקי תפקידים ופטישיזם הם רק חלק מהפטישים המיניים הרבים שם בחוץ. אם אתה סקרן לנסות כל אחד מאלה, קח את הזמן לעשות קצת מחקר כדי לוודא שאתה מרגיש בנוח עם הרעיון וכי זה משהו שגם אתה וגם השותף שלך יכולים להסכים לו. זכרו, הקפידו תמיד על יחסי מין בטוחים, מוסכמים ואחראיים!

גלו את תכשיט הים האדום: לחקור את העיר אילת, ישראל

ברוכים הבאים לאילת, העיר הדרומית ביותר בישראל, השוכנת לחוף הים האדום. הוא ידוע בצדק בשם תכשיט הים האדום, מתגאה קילומטרים…

גלו את תכשיט הים האדום: לחקור את העיר אילת, ישראל

"עיסוי אירוטי: ליהנות מחוויה אינטימית וחושנית" עיסוי אירוטי סקס ענק הוא סוג של טיפול עיסוי שנועד לגרום למצב של עוררות…

7 פנטזיות ארוטיות שיכולות להביא אותך לרמות חדשות של הנאה

כשחושבים על המונח "פנטזיות ארוטיות", אפשר לחשוב על תרחישים בסגנון "חמישים גוונים של אפור" שמתרחשים מחוץ לתחום האפשרויות. במקום זאת,…

7 פנטזיות ארוטיות שיכולות להביא אותך לרמות חדשות של הנאה